Co to jest Arcgis

ArcGIS to aplikacja pozwalająca możliwość na pracę grupową, pozwala ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Tworzenie ich oraz udostępnianie. System ArcGIS  jest pakietem programów skierowanym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W grupę pakietu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Szczegółów dowiesz się tutaj: http://www.arcanagis.pl/platforma-arcgis-nowoczesny-system-informacji-geograficznej/

Pakiet można urozmaicić o kolejne aplikacje w zależności od potrzeby wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i podobnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie zrealizować w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać umieszczone informacje|dane. Taka realizacja sprawić może o wiele prostsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w centrum handlowym, bądź precyzyjnego rozlokowania działów w dużych korporacjach. Możliwości kreowania map użytkowych to tylko jedna z wielu możliwości jakie można zrealizować za pomocą pakietu ArcGIS.

Do rzetelnego przystąpienia w stworzeniu map z pakietem nie potrzeba specjalnych umiejętności, a w przypadku problemów zawsze można zajrzeć na stronę producenta w dziale pomoc.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *