jak zgubić nadwagę

Gubimy zbędne kilogramy

Dużo pań nie jest zadowolonych ze własnego wyglądu fizycznego. Jedną z niejednokrotnie podawanych niedoskonałości jest sylwetka. Szukasz zabiegu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie kilka wskazówek.

Dieta to nie wszystko

Jeśli myślimy o przygotowywaniu postawy, niejednokrotnie stawiamy na dietę , a także treningi. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie zmniejsza się czy nie możemy wymodelować konkretnej części ciała? Zdecyduj się na skuteczne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej, a także redukowanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

zgrabna sylwetkaExillis BTL to jedynie dostępne na rynku urządzenie, które pozwala na użycie fal ultradźwiękowych oraz monitorowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej, formowanie figury, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, że Exillis to sposób bezinwazyjny oraz bezpieczny. Jest atrakcyjną alternatywę dla inwazyjnych metod liposukcji oraz lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Problemem naszych pacjentek jest często sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona swoją sprężystość, a produkcja kolagenu jest zwolniona. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie likwidować cellulit oraz ujędrniać niektóre obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga gubienie kilogramów, a także powoduje na poprawę gęstości skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto zaakcentować, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są bardzo komfortowe. Nie zajmują więcej niż 40 minut. Zapewniają szybkie nasycanie się trwałymi rezultatami.

Post Author: admin