lekarz medycyny estytycznej

Jak zgubić nadmiar kilogramów bez diety?

Sporo osób nie jest usatysfakcjonowanych ze własnego wyglądu fizycznego. Jedną spośród niejednokrotnie przedstawianych niedoskonałości jest figura. Szukasz sposobu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi.

Dieta to nie wszystko

Jeżeli myślimy o budowaniu figury, najczęściej stawiamy na plan żywieniowy oraz treningi. Co zrobić w sytuacji kiedy nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się czy nie możemy ukształtować konkretnej partii ciała? Zdecyduj się na efektywne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej albo leczenie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to jedynie dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na użycie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Exillis w Krakowie umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto nadmienić, iż Exillis to system bezinwazyjny i komfortowy. Jest doskonałą możliwość dla inwazyjnych procedur liposukcji oraz lipolizy. Odchudzanie wspomniany sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Endermologia – informacje

Zmartwieniem naszych pacjentek jest głównie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją jędrność, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie zmniejszać cellulit oraz ujędrniać wybrane partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga gubienie kilogramów, a dodatkowo pozwala na ujędrnienie skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Warto podkreślić, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są wyjątkowo komfortowe. Nie zabierają więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na szybkie nasycanie się trwałymi wynikami.

Post Author: admin