zabiegi kosmetyczne

Poznaj popularne zabiegi kosmetyczne

Nasza cera po sezonie zimowym wymaga stosownej odnowy. Można się o nią zatroszczyć tylko w domu bądź też zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w jakim odnajdziemy wiele gabinetów piękności z długą listą zabiegów. Oto zarys paru z nich!

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Coraz więcej kobiet wybiera ten zabieg. Do wyboru jest całkiem sporo rodzajów zabiegów – 1:1, 2:1. 3:1 to jedynie parę z nich. Wybór powinien być uzależniony od tego, jaki efekt chcielibyśmy osiągnąć. Zabieg jest dosyć prosty i polega na doklejeniu nienaturalnych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od 2 do 6 tygodni. Doklejane rzęsy wypadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest zróżnicowany – od 150 do aż 500 zł.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają na celu złuszczenie martwego naskórka. Gabinety kostyczne proponują duży wybór tego rodzaju zabiegów. Pośród nich wypada wyróżnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne i chemiczne, peelingi łączone. Tego typu peelingi powinniśmy, także podzielić biorąc pod uwagę wnikliwość działania. Odróżniamu tutaj peelingi powierzchniowe, średnio głębokie a także głębokie. Celem wyboru odpowiedniego peelingu trzeba skonsultować się z lekarzem specjalisą bądź kosmetyczką, żeby dopasowali peeling dobrany do stanu oraz typy cery. Nie bez znaczenia, żeby peelingi wykonywane były przez fachowców.

Exilis Elite

Jednym z nieoperacyjnych zabiegów odmładzania cery jest lifting przy wykorzystaniu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten umożliwia zminiejszenie zmarszczek, ujędrnienie twarzy, jak również redukcję nadmiaru tłuszczu na twarzy, jak też podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. W zależności od stanu skóry, warto przeprowadzić od 4 do sześciu zabiegów z użyciem tego urządzenia. Nim jednak zdecydujemy się na Exilis powinno skonsultować się z specjalistą, jaki skontroluje, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Intraceuticals

Terapia tlenowa dzięki, której Twoja cera odzyska dawny blask. Głębokie nawilżenie to coś, czego wymaga Twoja twarz? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla otrzymania doskonałego rezultatu zalecamy przeprowadzenie 6 zabiegów. Istotna jest również właściwa codzienna pielęgnacja twarzy. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Uroda / przez

Post Author: admin