zabieg depilacji laserowej

Laserowe usuwanie owłosienia – dla kogo?

Jednym z najmodniejszych zabiegów laseroterapii ciągle zostaje laserowe usuwanie owłosienia. Usługa ta może być realizowana w terminie zimowo-jesiennym, zatem teraz chcemy poruszyć ten temat ponownie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Obszar zabiegowy

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wybranej partii ciała. Z opisywanych sposobów równie często korzystają kobiety i mężczyźni. Wiek bądź płeć nie mają tu znaczenia. Chętnie wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest uzleżniona od wybranego obszaru. Duże fragmenty ciała można podzielić na partie. Czasami pacjenci wybierają wyłącznie depilację łydek lub ud. Parametry lasera wybierane przez specjalistów są zależne od specyfiki skóry, a także włosów pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku bardzo grubych, mocnych włosków. Cienkie oraz jasne włosy także można poddać zabiegowi, wymagają one jednak większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden najchętniej wybierany sposobów przez mężczyzn to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę zaufanych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do pacjentów. Na depilację laserową decydują się klienci uprawiający różne sporty, ceniący sobie komfort i dbający o własny wizerunek.

Skuteczna depilacja w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Sprzęt ten posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności uznawany na całym świecie.

Uroda / przez

Post Author: admin