salon aranżacja

Odmień swój sufit!

Urządzanie domu może przysporzyć wiele problemów. Jednym z nich może być selekcja pasującego sufitu. Mimo, że dla mnóstwa osób wybór w tej kwestii wydaje się być nieduży, posiadamy masę możliwości. Coraz większą sławę zyskują sufity napinane, które dają bardzo dużo sposobności aranżacyjnych. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne i sufity niebo.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie spełnia Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki specjalnej technologii pospolity biały sufit można zmienić w niezwykłą ozdobę wnętrza, jaka równocześnie może spełniać funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, jaka ilustruje niebo może zostać dodatkowo oświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem odbywa się bezprzewodowo, co jest sporym udogodnieniem. Możliwość zmiany barwy oświetlenia i regulacji jego natężenia sprawi, iż uzyskasz w wnętrzu niezwykły klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki ultranowoczesnyh światłowodom. Sufit niebo nada się nie tylko do sypialni, jednak jest także znakomitym rozwiązaniem do pokoju dla dziecka i restauracji.

Sufit akustyczny

Złości Cię zbytni zgiełk dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wygłuszyć mieszkanie. Ten model sufitu daje sposobnośc, również uwolnić się od efektu echa, który wielokrotnie przeszkadza w pomieszczeniach o sporym metrażu. Sufit ten może być także idealnym elementem dekoracyjnym.

Sufity lustrzane

Sufity te genialnie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w domu, jak również klubach albo urzędach. Nadają pomieszczeniom nadzwyczajnej elegancji. Sufity lustrzane mamy możliwość zaaranżować w rozmaitych barwach – od perłowego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, dzięki czemu są łatwe w montażu. Podstawową korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie miejsc, w jakich zostały zastosowane.

Dom / przez

Post Author: admin