czarna sukienka na wiosnę

Odzież, która będzie modna wiosną 2018

Kochasz modę? Zapoznaj się z trendami, które zawłądną wiosną 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie uzmysłowić na ulicach, lecz z pewnością zawładnie spotkaniami towarzyskimi oraz salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które lubią przyciągać atencję jak również chcą zachować nietuzinkowy styl. Będziemy w stanie znaleźć całe brokatowe ubrania – spódnice, żakiety a także inne elementy garderoby idealne na imprezę, a także akcesoria, jakie można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend na salonach, na który skuszą się damy, jakiee nie boją się odróżniać jak też nie boją się eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda lubi powracać. W tym roku powrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te odznaczają się nadmierną wielkością.

4. Odzież w stylu sportowym

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać tylko do ćwiczeń. Na ulicach spotkamy wiele Pań w sportowych stylizacjach, które połączone będą częstokroć z eleganckimi dodatkami. Buty na obcasie do dresów? Tak, to też trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w których ćwiczymy lub przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu rajdowcy

Moda będzie także wzorowana na rajdowcach i motocyklistach. Będzie to styl na pewno zmimny.

6. Czerwień, mnóstwo czerwieni

Odważne a także lakierowane ubrania w odcieniach mocnej czerwieni staną się hitem 2018.

7. Plastik

Ubrania z plastiku? Bezbarwne spódnice z plastiku, kamizelki i inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyle

Jednym z modniejszych motywów sezonu będą wielobarwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie prezentował się odrobinę inaczej niż do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie 2 modeli nakryć.

10. Motywy a także kolorystyka tropikalna

Mocne egzotyczne kolory zastąpią pastele, jakie królują od kilku sezonów.

11. Kwiatowe wzory

Popularny wiosenny motyw wielu kobiet, czyli kwiaty nadal pozostanie na topie. Delikatne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły ogromną popularnością.

12. Krata i jeszcze raz krata

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie jedynie bluzki, ale także sukienki i okrycia wierzchnie.

Poszukujesz modnych ciuchów? Wejdź na www.louloustore.pl

Post Author: admin