peeling laserowy na zmarszczki

Poznaj zalety peelingu laserowego

Każda dbająca o siebie kobieta dobrze zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla zdrowia i urody mają peelingi. Są rozmaite techniki ich wykonywania. Nowinką na rynku kosmetycznym, jaka pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych efektów, jest peeling laserowy. Na czym polega i jakie są jego zalety?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim wyjątkowo precyzyjny oraz efektywny. Światło lasera, powodując małe uszkodzenia, pobudza skórę. Dzięki temu cera bardzo szybko się regeneruje, a ponadto staje się jędrna i sprężysta, za sprawą kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego należy powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Wszystkie zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od potrzebnej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego przy użyciu lasera jest nie tylko wysoka precyzja zabiegu, ale również długotrwały efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/

Post Author: admin